Na 5. likovnem natečaju z naslovom Drevo na Osnovni šoli Šturje je v petek, 28. 9.2012, potekala podelitev priznanj in nagrad.

Učenci in učenke naše šole so prejeli vrsto priznanj, eno pohvalo in eno nagrado.

Sanja Ferjančič 7. r, Klara Pregelj 9. r, Karin Kranjc 9. r ter Jean Pintar iz lanskega 9. r so prejeli priznanje za razstavljeno delo. Erika Stanković iz lanskega 9. r je prejela priznanje in posebno pohvalo za razstavljeno delo.

Sodelovali so tudi učenci in učenke z Enote s prilagojenim programom. Lanski devetošolec Žan Hladnik je za svojo sliko prejel posebno nagrado.

Priznanja za razstavljena dela pa so prejeli Chiara Kobal in Jan Klemše iz 8. r, Janja Tonja iz 9. r ter Sara Kobal iz lanskega 9. r.

{phocagallery view=category|categoryid=26}