Skoči na glavno vsebino
Select Page

Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina je tudi letos organiziralo tradicionalni ex tempore ob tednu otroka.

V četrtek, 4. oktobra 2012, smo v Piran odšli učenci, dijaki in mentorji ajdovske in vipavske občine. Našo osnovno šolo so zastopale Klara Pregelj, Ivana Ojstršek, Ana Marija Miletić, Karin Kranjc in Maruša Deržek iz 9. razreda. Ustvarjale so v kombinirani tehniki risanja in slikanja, prepletle so motive iz okolice in lastno domišljijo.

Lepo vreme, dopoldansko ustvarjanje, plovba z ladjico do Portoroža … dan je kar prehitro minil.
Likovna dela vseh udeležencev bodo razstavljena v Mercator centru v Ajdovščini med 6. in 20. oktobrom 2012.

Vabljeni!

{phocagallery view=category|categoryid=36}

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost