Skoči na glavno vsebino
Select Page
Po večmesečnih pripravah je premierno uprozoritev doživela predstava Med dobrim in zlom, učenke 8. a razreda naše šole, Nike Kobol. Imenovana vampirska drama je nekaj posebnega že zato, ker je scenarij spisala osnovnošolka, ker je tema drugačna in ker je scenografija posebna, ustvarjalna in še nevidena.
Gledališka igra se intenzivno odvija na velikem platnu v obliki animiranega stripa ter na odrskih deskah, kjer se prizori hitro menjujejo in ustvarjajo posebno napetost in stopnjevanje.
Po uspešni premierni uprizoritvi se dramski krožek naše šole predstavlja na dveh gledaliških tekmovanjih; Festivalu gledaliških sanj v Ljubljani in občinskem gledališkem srečanju v okviru JSKD-ja. V marcu in aprilu pa naj bi predstava doživela še nekaj ponovitev tako v Ajdovščini kot v drugih krajih po Sloveniji.
Čestitke vsem nastopajočim in tehnični ekipi. Čudovito je delati z učenkami in učenci ter kolegi, ki se z dobro voljo lotevajo vsakršnega izziva.
{phocagallery view=category|categoryid=107}
(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost