Enotedenski intenzivni tečaj angleškega jezika

V prostorih Osnovne šole Draga Bajca v Vipavi bo potekal enotedenski intenzivni tečaj angleškega jezika, ki ga bo izvedla angleška organizacija English in Action. Udeležili se ga bodo učenci osnovnih šol iz Vipave, Ajdovščine in Dobravelj.

Organizacija ima sedež v Canterburyju, tečaje po šolah izvaja že več kot 25 let, sodeluje z več kot 400 šolami v 20 državah. English in Action je edina priznana ponudnica tečajev angleškega jezika v šolah. Priznanje ji je podelilo združenje EAQUALS (Evropsko združenje kvalitetnega jezikovnega izobraževanja), ki v Evropi postavlja merila dobrih ponudnikov jezikovnega izobraževanja.

Tečaj je na vipavski šoli potekal že trikrat. Tako učenci kot tudi njihovi starši so bili z njim zelo zadovoljni, zato smo se odločili, da z njim nadaljujemo.

O TEČAJU:

• Namenjen otrokom od 4. do 9. razreda
  • Otroci bodo obkroženi z angleškim jezikom in britansko kulturo
  • Poučevali jih bodo usposobljeni učitelji – materni govorci angleškega jezika, ki bodo prišli naravnost iz Velike Britanije
  • Intenzivno delo – 6 šolskih ur dnevno
  • V skupini bo od 10 do 15 otrok, razdeljenih po starostnih skupinah
  • Zabavne poučne aktivnosti, kvizi, predstavitve, projektno delo in gledališka igra
  • Spoznavanje novih jezikovnih elementov, ponavljanje besedišča in struktur, ki so jih spoznali v šoli
  • Nekaj tem bodo obravnavali po programu, nekaj pa si jih bodo učenci izbrali po svojih željah
  • Delovni zvezek, mapo in pisalo bodo učenci dobili ob začetku tečaja
  • Končni nastop – vabljeni boste k ogledu nastopa vašega otroka, ki bo prepeval, pripovedoval in igral v angleškem jeziku
  • Priznanje ob zaključku tečaja za vsakega otroka