Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 29. maja 2013, je v Dvorani prve slovenske vlade potekala zaključna prireditev Čisti zobki, na kateri so sodelovali tudi učenci naše šole; Mladinski pevski zbor, pripovedovalec zgodbe o zobkih Teo Stupar, voditelja David Prosen in Barbara Blokar ter učenke četrtega razreda Hana Vovk, Pia Stibilj in Nina Bajec.

Na prireditvi so bila podeljena priznanja za najbolj uspešne razrede tega šolskega leta v čistih zobkih v občinah Ajdovščina in Vipava. Odprta je bila tudi priložnostna razstava likovnih del učenk in učencev naše šole ter podružnice Lokavec.

Vsem nastopajočim iskrena zahvala.

Zahvala gre tudi šestošolki Izi Kranjc, ki je za prireditev napisala povezovalno zgodbo.

{phocagallery view=category|categoryid=146}

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost