Skoči na glavno vsebino
Select Page

Mentor:
1. OPB – Anuša Blažko, prof. lik. umet.


14. 10. 2013

Na naši šoli že dolga leta skrbimo za to, da se učimo in igramo v urejeni in čisti okolici. Vsak mesec izvedemo čistilno akcijo, v kateri sodelujejo tako mlajši kot starejši učenci in učitelji. V mesecu oktobru smo za lepše okolje poskrbeli prvošolci. V podaljšanem bivanju smo se opremili z zaščitnimi rokavicami, vrečkami za smeti in dobro voljo ter dodobra prečesali in očistili zunanje šolske površine. Ogledali smo si ekološki otok, se pogovorili o tem, kako se ločuje odpadke in poskrbeli, da smo nabrane smeti primerno odvrgli. Na čisto okolico smo ponosni, predvsem pa se v njej lepše in bolj varno igramo.

October 14, 2013

For many years, in our school we have taken care of clean surroundings, as we wish our children to play and learn in such environment. Every month we organize a cleaning action, in which our pupils and teachers see to cleaner and more beautiful external school surfaces. In October the cleaning was carried out by our first graders. Equipped with gloves, garbage bags and good humor they cleaned and made every bit of school land as neat as a pin. They took a closer look at the ecological island, and discussed how to separate waste and make sure that it is properly discarded. We are proud of our clean environment! What is more, playing in such environment is safer and more beautiful.

{phocagallery view=category|categoryid=185}

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost