Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 27. novembra, smo imeli šestošolci tehniški dan z naslovom Varna raba interneta. Ob tej priložnosti nas je obiskal tudi gospod Tilen Dominko, ki nam je predstavil številne nevarnosti, ki jih povzroča nepremišljena raba družabnih omrežij na internetu. Za začetek smo si morali sestaviti težavno geslo. Čez nekaj časa smo izžrebali nekoga, ki je moral povedati svoje geslo. Če si ga je pravilno zapomnil, je dobil majico s kratkimi rokavi. Prislužila si jo je sošolka Tamara Kete.

Nato smo se z gospo Jasmino Putnik pogovarjali o Facebooku. Povedala je, da je treba biti pri delu z njim pazljiv, saj to, kar objavimo, vidijo tudi drugi. Čeprav jaz nimam Facebooka, sem se naučila marsikaj koristnega o njegovi rabi.

Na koncu smo si ogledali še par risank o varni rabi interneta in naredili par plakatov s pregovori, povezanimi z obnašanjem pri rabi svetovnega spleta.

Zvečer je bilo na isto temo še predavanje za starše, tako da smo se lahko o vsem pogovorili še z njimi.

Ta dan mi je bil zelo všeč, saj je bil zelo poučen.

Elena Oraščanin, 6. a

 

{phocagallery view=category|categoryid=232}

 

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost