Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 3. 12. 2013, je naša šola s skupnimi močmi priredila že tradicionalni novoletno – dobrodelni bazar. Začel se je v Dvorani prve slovenske vlade s kulturno prireditvijo. Pod vodstvom profesorja in režiserja Petra Avbarja so učenci tretje triade prikazali odlomke vseh uspešnih gledaliških iger zadnjih nekaj let. Za pokušino so nam na koncu postregli še z odlomkom najnovejše predstave o Harryju Potterju. Izvedli so jo v angleščini pod vodstvom profesorice angleščine Katje Leban.

Po prireditvi so obiskovalci lahko občudovali in kupili lične izdelke, ki so jih skupaj z učitelji izdelali učenci razredne stopnje in učenci sedmih razredov. Letos so bili vsi izdelki EKO in po »srčni ceni«, kar pomeni, da je vsak presodil, koliko bo prispeval. Zbran denar gre v šolski sklad. V novem letu bodo z njim polepšali dan marsikateremu otroku.

 

{phocagallery view=category|categoryid=239}

Avtorice fotografij: Nika Kompara, Kristina Pregelj in Jasmina Putnik

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost