Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na lep, sončen četrtek, 13. 3. 2014, smo se četrtošolci odpravili na pohod do Budanj. Pred šolo smo ponovili pravila varne hoje, poskrbeli za zaščito pred klopi in soncem, preverili ustrezno planinsko opremo ter razdelili malice. Pot nas je vodila skozi Šturje, Žapuže, Kožmane, Dolgo Poljano do vasi Budanje. Naš cilj je bil Športni park Budanje, kjer smo pomalicali, se odpočili in se nato posvetili različnim športnim dejavnostim. Dečki smo igrali nogomet, deklice pa skakale s kolebnicami in gumitvist. Uporabljali smo tudi druge pripomočke in orodja, ki jih ponuja športni park. Ker nas je sonce prijetno grelo in smo v športnih igrah res uživali, se nam je bilo težko vrniti proti šoli. Prijetno utrujeni, a zadovoljni s prehojeno potjo in čudovito preživetim dopoldnevom, smo zaključili športni dan pred šolo.

Učiteljice in učenci četrtih razredov

{phocagallery view=category|categoryid=261}

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost