Skoči na glavno vsebino
Select Page

1. in 2. aprila 2014 je bilo v Zagorju 24. državno tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov. Naši pevci so pod vodstvom zborovodkinje Petre Habjanič nastopili prvi tekmovalni dan in se predstavili s skladbami Damijana Močnika: Veni, Creator Spiritus, Marija Kogoja: Zvončki in Pavleta Merkuja: Čarni kus ter s svojim petjem navdušili tako poslušalce kot strokovno žirijo. Prvi so se jim zahvalili z velikim aplavzom, žirija pa je odličen nastop našega zbora nagradila z zlatim priznanjem.

Zborovodkinji Petri Habjanič ter vsem pevcem za ta uspeh čestitamo.

{phocagallery view=category|categoryid=268}

http://www.jskd.si/glasba/zborovska/prireditve_zborovska/revija_zagorje/zagorje_14/fotogalerija_zagorje_14.htm

 

 

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost