Skoči na glavno vsebino
Select Page
V četrtek, 8. maja zvečer,  je bila v Dvorani prve slovenske vlade premierno uprizorjena predstava v angleškem jeziku Harry Potter in dvorana skrivnosti. Ekipa angleškega dramskega krožka je z mentorico Katjo Leban pripravila dramatizacijo odlomka znamenitega čarovniškega junaka, ustvarjenega izpod peresa J. K. Rowling.  V predstavi je sodelovalo 18 učencev 7., 8. in 9. razreda naše šole. Dogodek, ki je napolnil dvorano, je potekal ob praznovanju dneva šole.

Predstavo so učenci odigrali tudi za svoje sovrstnike v petkovih dopoldanskih ponovitvah za predmetno in razredno stopnjo OŠ Danila Lokarja Ajdovščina.

Premiera je uspela, kot si jo je ekipa zastavila. Učenci so se zelo potrudili in pokazali najboljše. Odziv gledalcev je bil zelo prijeten in spodbuden za nastopajoče, tako da so v igri uživali prav vsi sodelujoči.

 

{phocagallery view=category|categoryid=278}

 

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost