Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na področnem prvenstvu ljubljanske regije v smučarskih skokih, ki je potekalo v torek, 15. 1. 2015, na Otlici, sva učenca 4. a, Tadej Brecelj in Aleks Pintar, zasedla 9. in 10. mesto. To naju je vodilo naprej na državno prvenstvo v Žiri, ki se je odvijalo v torek, 27. 1. 2015. Vseh tekmovalk in tekmovalcev je bilo 203, pa tudi gledalcev je bilo veliko. Ko smo prispeli v Skakalni center Sora, sva si nataknila rokavice in začela z ogrevanjem. Najprej so s skoki začela dekleta iz 3. in 4. razredov. Rekord skakalnice je bil 6,50 m. Tadej je zasedel 36. mesto, jaz pa 26. mesto. Tako sva oba vesela in zadovoljna prišla domov. Prejela sva tudi lepe nagrade in upava, da se bova prvenstva udeležila tudi naslednje leto.

Aleks Pintar

Avtor fotografij: Primož Brecelj

(Skupno 326 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost