Skoči na glavno vsebino
Select Page

Medobčinsko Društvo prijateljev mladine Ajdovščina je v ponedeljek, 25. 5. 2015, ob izteku letošnjega šolskega leta organiziralo tradicionalni izlet zlatih značkarjev. Učenci in učenke, ki so marsikateri prosti trenutek v devetletnem osnovnem šolanju posvetili branju, so v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma prisluhnili pogovoru dveh slovenskih pisateljic, Janje Vidmar in Benke Pulko ob izidu njunega skupnega projekta – knjige Otroci sveta, ki je tudi letošnja darilna knjiga za zlate bralce. Pogovor je vodil Boštjan Gorenc – Pižama, glasbeni program pa je izvajal Boštjan Gombač. Na tak način naša šola ponovno potrjuje dolgoletno zvestobo dobri knjigi in opravičuje nedavno podeljeno priznanja Naj kulturna šola med velikimi šolami Slovenije.

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost