Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 5. 6. 2015, smo se udeležili festivala “Pustimo odtis”, ki je potekal ob praznovanju 50-letnice CIRIUS Vipava.

Učenci prilagojenega programa, Hana Curk Mitrović, Jošt Jerončič in Nikolina Budiš, so bili aktivni na Extemporu v oblikovanju gline. Spoznali so značilnosti gline in se preizkusili v različnih tehnikah oblikovanja, odtiskovanja ter glaziranja. Izdelali so več različnih uporabnih predmetov, v katerih so pustili odtise.

Vse udeležence extempora so organizatorji nagradili z vrsto zabavnih dejavnosti, od vožnje s kočijo in obiska grafične likovne delavnice, do cirkuške delavnice kjer so se učenci preizkusili v raznih vragolijah.

Osebju in varovancem CIRIUS Vipava čestitamo ob jubileju in se jim iskreno zahvaljujemo za čudovite trenutke ki smo jih preživeli v njihovi družbi.

(Skupno 409 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost