Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na OŠ Danila Lokarja je v času od 15. do  31. 5. 2015 potekala dobrodelna akcija PREZRAČIMO OMARE. Učenci in njihovi starši so v dobrodelne namene podarili stara, a še uporabna oblačila, ki jih ne potrebujejo več,  Rdečemu križu.

V četrtek, 4. 6. 2015, je oblačila prevzela ga. Irena Žgavec, zaposlena na območni enoti RK v Ajdovščini. V zbirni center je kartonaste škatle in plastične vreče z oblačili peljala kar štirikrat, saj je bil njen osebni avto za eno vožnjo premajhen. Pri tem so ji pomagali učenke in učenci člani krožka Ker nam ni vseeno – prostovoljstvo ter skupini OPB 4. in OPB 4.+ 5.

Ob tej priliki bi se vsem, ki so pokazali, da nam ni vseeno za socialno šibkejše, radi zahvalili za prispevek v humanitarni akciji šole.

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost