Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši!

Z novim šolskim letom prične veljati nov Pravilnik šolskega sklada.

Najpomembnejša novost je, da boste odslej vlogo za dodelitev denarne pomoči oddali samo v začetku šolskega leta (do 30. septembra) in bo veljala celo šolsko leto. Če je v družini več otrok, morate vlogo oddati za vsakega otroka posebej.

Starši, ki septembra ne boste oddali vlog, lahko v primeru spremembe socialnega položaja za pomoč zaprosite tudi tekom šolskega leta; v tem primeru mora biti vloga oddana najkasneje dan pred izvedbo dejavnosti, za katero prosite za finančno pomoč.

Vabimo vas, da si več o delovanju Šolskega sklada preberete na spletni strani naše šole pod zavihkom ŠOLA, ŠOLSKI SKLAD, kjer poleg novega Pravilnika ter finančnih poročil dobite tudi obrazec za vlogo za dodelitev denarne pomoči za šolsko leto 2015/16.

Vašim otrokom želimo uspešno in prijetno šolsko leto!

Upravni odbor Šolskega sklada

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost