Skoči na glavno vsebino
Select Page

Petošolci smo ob dnevu zlate knjige obiskali Lavričevo knjižnico. Gospa Alenka Furlan nam je najprej predstavila knjižnico in nam spregovorila o knjižničnem bogastvu. Nato smo se preselili na mladinski oddelek, kjer smo prisluhnili predstavitvi življenja in dela Franceta Bevka.

Naučili smo se tudi, kako poiščemo knjige v knjižnici. Ob koncu srečanja je vsak izmed nas dobil listek s podatki o knjigi. Naša naloga je bila, da to knjigo čim prej najdemo.

V Lavričevi knjižnici je bilo poučno in zanimivo, zato se bomo tja vedno znova radi vračali, razširjali obzorja znanja in udejanjali naslednjo Bevkovo misel: »Knjiga je kot luč –  prebereš jo, da sveti v tebi.«
Gospe Alenki Furlan se zahvaljujemo za prijazen sprejem in zanimivo predstavitev knjižnice.

Petošolci

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost