Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci OŠ Danila Lokarja Ajdovščina so se odlično odrezali na 9. mednarodnem kulturno likovnem natečaju »Igraj se z mano«, ki ga organizira Zavod Janeza Levca iz Ljubljane.

V četrtek, 4. 2. 2016, so se nekateri učenci udeležili otvoritvene razstave likovnih del v Cankarjevem domu. Uživali so na koncertu raperja Zlatka, sodelovali na ustvarjalnih delavnicah ter si ogledali odrsko srečanje ”Ivan!”

V Cankarjevem domu so razstavljena likovna dela naslednjih učencev in učenk:

  • Jasne Podešva, 1. a;
  • Nika Preka, 1. b;
  • Ane Durn in Petra Šušmelja Živca, 2. c;
  • Nike Petrič in Ticijana Paljka, 4. a;
  • Davida Slokarja in Dominika Ličerja, 5. r. Lokavec;
  • Andraža Krkoča in Mihe Kovača 7. r. PP NIS.

Prejemniki priznanj za sodelovanje na likovnem natečaju pa so:
Nikolina Budiš, Nik Ibraimović, Hana Curk Mitrović, Eva Pečar in Uroš Jaklič s PP NIS, Teo Šinkovec, Sanja Dumenčić, Enej Hari, Esma Halilović iz 6. razreda, Špela Arnolj, Aljaž Raspor, Almedin Ibrić, Domen Naglost, Aleks Pintar, Korina Harle, Evelin Bajc in Nastja Štrancar, Nina Mislej, Dominik Ličer, Arne Kenda, David Slokar in Luka Slokar iz 5. razreda.

Vsem iskreno čestitamo!

(Skupno 379 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost