Dobrodelni tek Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina

sobota, 7. maj 2016, ob 11.00
parkirišče pri Mercator centru

Drage učenke in učenci, spoštovani starši in učitelji,

vabimo vas na dobrodelni tek, ki ga v organizira Šolski sklad OŠ Danila Lokarja Ajdovščina z namenom promocije teka med mladimi in priložnostnim druženjem različnih generacij ter interesnih skupin.

Predviden datum dogodka je 7. maj ob 11.00 izpred parkirišča pri Mercator centru. V primeru slabega vremena se tek prenese na 21. maj.

Ker je dogodek tudi dobrodelne narave, smo se v Odboru šolskega sklada odločili za simbolično startnino, s katero nameravamo prispevati sredstva za učence naše šole iz socialno ogroženih družin.

Želimo si, da se dogodka udeležite tudi vi in s svojim pozitivnim odnosom do zdravega načina preživljanja prostega časa in s športnim duhom navdušite tudi naše učence, starše in učitelje.

V upanju, da se teka udeležite v čim večjem številu, vas lepo pozdravljamo.

Odbor šolskega sklada