Skoči na glavno vsebino
Select Page

Prelep, sončen, septembrski petek smo petošolci izkoristili za pohod na Čaven. Zbrali smo se pred šolo, razdelili malico, pregledali ustrezno planinsko opremo, razložili potek pohoda in pravila varne hoje v hribe.  S seboj smo povabili tudi dedke in babice, ki so se vabilu z veseljem odzvali.

Izpred šole smo se z avtobusom odpeljali na Predmejo, kjer smo začeli naš pohod do koče Antona Bavčerja na Čavnu. Vmes smo se ustavili na razgledni točki, kjer smo občudovali razgled na celotno Vipavsko dolino.

Pri koči smo pomalicali in na travniku pred njo nabrali novih moči za spust.

Na glavni cesti Predmeja – Lokve nas je počakal avtobus in nas pripeljal nazaj v Ajdovščino. Kar nekaj otrok nas je bilo na Čavnu prvič. Bilo nam je tako lepo, da smo obljubili, da naslednjič s seboj povabimo še svoje starše.

Petošolci in razredničarki

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost