Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 25. novembra 2016, smo se sodelujoči predstave Ledeno kraljestvo z avtobusom odpeljali v deževne Radomlje, da bi si ogledali muzikal Annie. To je bila resnično zanimiva izkušnja, posebej ker smo lahko videli tudi vse priprave in zaodrje. Sama predstava je bila zanimiva, živahna in tudi zelo smešna. Vsi igralci so sicer amaterji, vendar so igrali in peli profesionalno. V predstavi je igral tudi pes Sandy in zdelo se mi je zabavno, da lahko psa naučiš, kdaj naj priteče na oder in odigra svojo vlogo. Predstava je imela srečen in vesel konec, ker je Annie našla topel dom in očeta, ki jo bo imel rad. Mi pa smo se zaspani, a polni lepih vtisov vrnili domov v tople posteljice.

Gabrijela Kobal, 8. b

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost