Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tudi v letošnjem šolskem letu so učenke 5. b razreda obiskovale krožek, ki ga v sklopu Centra medgeneracijskega učenja organizira Ljudska univerza Ajdovščina. Vsak torek smo se v prostorih Ljudske univerze srečevali s člani Društva upokojencev Ajdovščina ter člani Dnevnega centra ŠENT Ajdovščina. Skupaj smo pripravili dramsko igro Pujsa imamo za soseda, s katero smo želeli uresničiti tudi nekatere cilje letošnjega šolskega projekta »Spoštujmo se«. V petek, 17. 2. 2017, smo igro premierno zaigrali za otroke iz bližnjega vrtca. Malčki so bili navdušeni, naš »Mali Holivud«, kot smo se v šali sami poimenovali, pa je dobil nov zagon za nadaljnje delo. Ponovitve igre so namreč že zapisane na naših koledarjih.

Tina Brecelj

 

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost