Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 14. 4. 2017, smo učenci četrtih razredov obiskali mednarodno podjetje Tosla d.o.o., ki se ukvarja s proizvodnjo industrijskih aromatiziranih sadnih sirupov, sladil in drugih tekočih prehrambnih dodatkov.

Pod strokovnim vodenjem po podjetju smo izvedeli, da se sedež nahaja v Ljubljani, proizvodnja pa v Ajdovščini. Pred ustanovitvijo proizvodnih obratov in skladišča leta 2014, je podjetje poslovalo v Srbiji. Direktor Primož Artač si prizadeva za aktivno sodelovanje s številnimi poslovnimi partnerji, univerzami in drugimi institucijami. S široko paleto naravnih izdelkov se lahko dobro prilagaja zahtevam trga. Zelo si prizadevajo tudi za ustrezno ravnanje do okolja in za higieno samih produktov.

Hvaležni smo za gostoljubje in izčrpno vodenje ter za obisk uspešnega podjetja v domači pokrajini.

Učenci in učiteljice 4. razredov

(Skupno 850 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost