Skoči na glavno vsebino
Select Page

V soboto, 27. maja 2017, bomo z dobrodelnim tekom nadomeščali 26. 4. 2017, ki je bil s sklepom Sveta šole določen za pouka prost dan. Učenci pridejo v šolo ob 8.00, start teka bo ob 10.00 (zbiranje udeležencev od 9.30 dalje) na parkirišču pri Mercator centru.

Drage učenke in učenci, spoštovani starši, učitelji in vsi ljubitelji teka,

vabimo vas na dobrodelni tek, ki ga organizira Šolski sklad OŠ Danila Lokarja Ajdovščina z namenom promocije teka med mladimi in priložnostnim druženjem različnih generacij ter interesnih skupin.

Ker je dogodek tudi dobrodelne narave, smo se v Odboru šolskega sklada odločili za simbolično startnino, s katero nameravamo prispevati sredstva za učence naše šole iz socialno ogroženih družin ter za zviševanje standarda vzgoje in izobraževanja, za spodbujanje športne, kulturne, razvojne in raziskovalne dejavnosti učencev.

Želimo si, da se dogodka udeležite tudi vi in s svojim pozitivnim odnosom do zdravega načina preživljanja prostega časa in medgeneracijskim druženjem pripomorete k izvedbi dobrodelno obarvane sobote.

V upanju, da se teka udeležite v čim večjem številu, vas lepo pozdravljamo.

Odbor šolskega sklada

Ta dan ni jutranjega varstva, niti kosila in podaljšanega bivanja. Za malico bo poskrbljeno.
Prihod avtobusov po urniku, odhod v vse smeri od 11.30.

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost