Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 17. 5. 2017, smo imeli petošolci naravoslovni dan na temo razvrščanje in ločevanje snovi. Zjutraj nas je obiskala ga. Silvana Kodrič iz Komunalno stanovanjske družbe Ajdovščina. Povedala nam je veliko novih podatkov o ravnanju z odpadki. Bilo je zelo zanimivo. Nato smo odšli pred šolo, kjer sta nas čakala tovornjaka za odvoz odpadkov. Gospod Andrej Valič nam je pokazal in opisal, kako delujeta. Sledila je igra, v kateri smo ločevali odpadke. Bila je poučna in zabavna. Po končanem delu pred šolo smo se fotografirali ob tovornjaku in za darilo prejeli majhen smetnjak. V razredu smo potem iz odpadkov naredili uporabne izdelke. Za konec naravoslovnega dne smo pred šolo uredili gredico, ki je bila prej polna plevela, kamenčkov, pa tudi kakšen odpadek se je našel na njej. Imeli smo se lepo in veliko smo se naučili.

Veronika Knafelc,  5. a

(Skupno 167 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost