Skoči na glavno vsebino
Select Page

Sreda je bila sončna in vroča, vendar smo se lahko hladili v morju. Veliko smo plavali in sedaj nam gre res že dobro. Nadaljevali smo z raziskovanjem morske obale in mikroskopiranjem.

Hrana je odlična in z užitkom pojemo vse, kar nam skuhajo. Po kosilu smo se posladkali še s sladoledom. Sedaj pa sledi družabni večer, kjer se bomo predstavili s plesnimi, glasbenimi in humorističnimi točkami. Sledila bo podelitev priznanj za najbolj urejene sobe in za najboljše dosežke na športnih igrah. Vsi pa si zaslužimo priznanje, ker smo med seboj sodelovali in se spoštovali.

Jutri se vračamo domov, še prej pa si bomo ogledali Piran in akvarij. Šola v naravi je kar prehitro minila, vseeno pa se veselimo prihoda domov.

(Skupno 572 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost