Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zadnji večer je bil namenjen zabavi. Na začetku smo zapeli šolsko himno in himno šole v naravi. Prejeli smo priznanja za najuspešnejše ekipe pri zbijanju. Učitelji so podelili tudi priznanja in nagrade učencem in učenkam, ki so imeli najbolj urejene sobe. Nato smo se predstavili z različnimi plesnimi, pevskimi in humorističnimi točkami. Vsi nastopajoči smo si prislužili velik aplavz. Po zabavi smo utrujeni hitro zaspali.

Danes, v četrtek, smo se pred vrnitvijo domov ustavili še v Piranu. Ogledali smo si akvarij in ostale zanimivosti mesta Piran. Za zaključek smo se posladkali še s slastnim sladoledom.

Štirje dnevi so minili kot bi mignil. Veliko novega smo se naučili, postali smo boljši plavalci, stkali smo nova prijateljstva in vsi skupaj ugotovili, da smo se imeli zelo lepo.

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost