V soboto, 7. oktobra 2017, bomo z dobrodelnim tekom nadomeščali 7. 4. 2018, ki je po šolskem koledarju predviden za delovno soboto. Učenci pridejo v šolo ob 8.00, start teka bo ob 10.15 (zbiranje udeležencev od 10.00 dalje) na šolskem dvorišču. Letos bo dobrodelni tek potekal od matične šole v Ajdovščini po peš poti do podružnične šole v Lokavcu. V primeru slabega vremena se tek prestavi na soboto, 14. 10. 2017.

Drage učenke in učenci, spoštovani starši, učitelji in vsi ljubitelji teka,

vabimo vas na dobrodelni tek, ki ga organizira OŠ Danila Lokarja Ajdovščina z namenom promocije teka med mladimi in priložnostnim druženjem različnih generacij ter interesnih skupin.

Ker je dogodek tudi dobrodelne narave, se zbirajo sredstva s simbolično startnino za Šolski sklad, s katero nameravamo prispevati sredstva za učence naše šole iz socialno ogroženih družin ter za zviševanje standarda vzgoje in izobraževanja, za spodbujanje športne, kulturne, razvojne in raziskovalne dejavnosti učencev.

Želimo si, da se dogodka udeležite tudi vi in s svojim pozitivnim odnosom do zdravega načina preživljanja prostega časa in medgeneracijskim druženjem pripomorete k izvedbi dobrodelno obarvane sobote.

V upanju, da se teka udeležite v čim večjem številu, vas lepo pozdravljamo.

Irena Kodele Krašna,
ravnateljica

Ta dan ni jutranjega varstva, niti kosila in podaljšanega bivanja. Za malico bo poskrbljeno.

Prihod avtobusov po urniku, odhod v vse smeri ob 12.00.

Okvirni program:

Zbor staršev, učencev in učiteljev pred šolo

Simbolična startnina – prostovoljni prispevek za šolski sklad

10:00 Odhod proti Lokavcu

Prihod v Lokavec

Pozdrav ravnateljice

Po želji ogled dveh razstav v telovadnici

11:15 Odhod iz Lokavca
11:45 Prihod v Ajdovščino