Skoči na glavno vsebino
Select Page

Začetek oktobra je bil za tretješolce še posebej zanimiv, saj smo imeli kar dva obiska. Najprej nas je obiskal Dejan Štemberger, ki nam je predstavil različna tolkala sveta. Spoznali smo afriške bobne, cas-cas, hang drum, ocean drum in ostala tolkala. Tudi sami smo se lahko preizkusili v glasbenem ustvarjanju in bili smo kar uspešni.

Drugi obiskovalec pa je bil Bogomir Remškar, ki je jamar. Predstavil nam je jamarstvo, opremo, ki jo jamarji potrebujejo, in nam povedal, katere so najdaljše in najgloblje jame v Sloveniji in na svetu. Slišali smo veliko jamarskih anekdot in dogodivščin. Ob koncu nam je še povedal, kako zahtevno je reševanje iz jam, saj je tudi sam jamski reševalec.

Obema gostoma se še enkrat zahvaljujemo in upamo, da se nam še kdaj pridružita.

(Skupno 144 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost