Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci prilagojenega programa z nižjim izobrazbenim standardom so se v preteklem letu udeležili 45. mednarodnega likovnega natečaja Lidice.

Med več kot 25 300 prispelimi deli iz 82 držav, je strokovna žirija za razstavo in priznanje izbrala tudi dve grafiki naših učencev. Avtorja, Nik Ibraimović in Kevin Črnigoj sta bila vabljena na podelitev, ki se je za slovenske prejemnike odvijala v Veliki dvorani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport 12. decembra 2017. Priznanja sta učencem osebno izročili ministrica Maja Makovec Brenčič in veleposlanica Češke republike, Věra Zemanová.

Kevinu in Niku iskreno čestitamo za pomemben likovni dosežek!

Več informacij o poteku in rezultatih natečaja lahko pridobite na spletni strani organizatorjev.

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost