Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci v oddelkih prilagojenega programa z nižjim izobrazbenim standardom vas vabijo na obisk!

 
Dragi prijatelji!

Otroci smo kot mavrica. Vsak je svet zase, skupaj pa se trudimo živeti in drug drugemu barvati dneve v pisane barve. Naš svet je poln raznovrstnih dejavnosti, v katerih se vsak dan učimo o novih stvareh, plujemo v neznane kraje in odkrivamo polne skrinje zakladov. Vsakič se v skrinji skriva nova vrlina, ki se jo trudimo najprej razumeti, da jo bomo lahko uporabljali na vsakem koraku svojega življenja.

Z vami želimo deliti nekaj utrinkov našega vsakdana in vam podariti vpogled v naš svet, zato vabimo vse, ki vas zanima vzgoja in izobraževanje učencev s posebnimi potrebami v prilagojenem programu z nižjim izobrazbenim standardom, da se nam pridružite v četrtek, 25. 1. 2018, ob 8:30 v avli šole (Cesta 5. maja 15).

Dan je lepa priložnost za spoznavanje našega dela in izmenjavo izkušenj.

   PROGRAM:
8:30 –  8:45    Prihod udeležencev in pozdrav ravnateljice.
8:45 –   9:30    Neposredno spremljanje pouka v različnih oddelkih prilagojenega programa.
9:30 – 11:00    Splošna predstavitev dela v oddelkih s prilagojenim programom ter sodelovanja z rednimi oddelki

Zaradi lažjega načrtovanja vas prosimo, da svojo udeležbo najavite na el. naslov tajnistvo@os-ajdovscina.si
ali na telefonsko številko (05) 367 11 00.

Veselimo se vašega obiska!

Učenci in učitelji prilagojenega programa z nižjim izobrazbenim standardom
Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost