Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 15. 2. 2018, smo četrtošolci obiskali VDC Ajdovščina, da bi podelili kulturo.

V centru so nas zelo lepo sprejeli. Ga. Sonja Hočevar nam je povedala veliko zanimivih podatkov o delovanju centra in številnih aktivnostih, ki jih izvajajo. Po uvodnem nagovoru smo predstavili svoj kulturni program, ki so ga naši gostitelji z zanimanjem poslušali in sprejeli. Sledil je nam najljubši del – druženje z varovanci in spoznavanje posameznih prostorov in dejavnosti, ki tam potekajo. Tudi sami smo se preizkusili v nekaterih delih in dejavnostih ter ob tem tudi zelo uživali.

Druženje je bilo zelo prijetno in zanimivo in vsi smo bili mnenja, da bi tak obisk morali ponoviti. Polni lepih vtisov smo se nato vrnili v šolo.

Prilagamo tudi nekaj fotografij in posnetkov, ki so nastali ob druženju.

Četrtošolci

(Skupno 355 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost