Skoči na glavno vsebino
Select Page

Po deževni noči smo se zbujali v megleno jutro. Po zajtrku je sledilo pakiranje kovčkov in priprava na smučanje. Še zadnjič smo se odpeljali do Počivala, se preobuli in s šest-sedežnico odpeljali na vrh. Tam smo se zbrali v skupine, prisluhnili navodilom za varno vožnjo in uživali v spustih v dolini. Po malici je bilo še nekaj časa za smučanje. Zadnji spust v dolino je spremljal dež. Sledilo je preobuvanje in natovarjanje smuči v avtobus, v Cerknem pa še kovčkov. Med vožnjo domov smo se spominjali dogodkov tega tedna. Kaj vse smo videli, slišali, se naučili in napredovali. Naredili smo nov in velik korak k samostojnosti in odgovornosti izven domačega okolja v družbi z vrstniki. Avtobus je ustavil in vrnili smo se v toplo družinsko okolje obogateni z mnogimi novimi življenjskimi izkušnjami. Hvala vsem, ki ste nam to omogočili.

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost