Skoči na glavno vsebino
Select Page

Včeraj, 25. 4. 2018, je na Osnovni šoli Dragomirja Benčiča Brkina iz Kozine potekalo 12. regijsko tekmovanje iz znanja prve pomoči za šolske ekipe, ki se ga je udeležilo 10 ekip osnovnih šol iz Primorske in Notranjske regije.

Tekmovanja se je udeležila tudi naša osnovnošolska ekipa, ki je v Severnoprimorski regiji osvojila prvo mesto, v združeni Primorsko – Notranjski regiji pa odlično peto mesto.

Osnovnošolska ekipa prve pomoči, ki jo sestavljajo Tamara Rijavec, 9.a – vodja ekipe in člani Lea Rožič, 9.a, Lana Marc, 9.a, Patricija Černigoj, 7.a, Urša Rožič, 6.a in Dominik Birsa, 5.b, bo v soboto, 12. 5. 2018, udeležili Državnega tekmovanja iz preverjanja znanja prve pomoči za šolske ekipe. Tekmovanje bo potekalo na Debelem Rtiču.

(Skupno 362 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost