Skoči na glavno vsebino
Select Page

 

Učenci 1. triade OPP NIS in učenci 2.b smo v ponedeljek, 3.10.2022,

skupaj otvorili Teden otroka 2022 z osrednjo temo letošnjega leta “Skupaj se imamo dobro”

“Sovica Oka iz gnezda zleti, 

Oka nevarnosti se ne boji.” 

Le kdo ne pozna Sovice Oke in njenih gozdnih dogodivščin? S skupnimi močmi smo tudi mi izdeleli pravljični gozd, sovico Oko, njene sestrice in ostale živali, ki so Oki na njenem dnevnem potovanju prišle naproti. 

Učenci 1. triade OPP NIS in učenci 2. b razreda se že zelo dobro poznamo, saj imamo vsako sredo skupaj uro športne vzgoje, zato smo se kar hitro razdelili po skupinah in pričeli z izdelovanjem gozdnih bitij iz odpadnih materialov. Ob tem smo se pogovarjali, kdaj in s kom nam je lepo. Ogledali smo si razstavo naših izdelkov in že pričeli z načrtovanjem skupne predstavice, kjer jih bomo uporabili. 

Učiteljice in učenci, 2.b in 1. triada OPP NIS

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost