Skoči na glavno vsebino
Select Page

Osrednja tema letošnjega Tedna otroka, ki je potekal od 3. do 9. oktobra, je bila »SKUPAJ SE IMAMO DOBRO«. Učiteljice in učenci smo se potrudili, da bi bil ta teden res nekaj posebnega. Vsak dan smo pripravili določeno dejavnost s katero smo naredili pouk bolj zabaven, drugačen. Tako smo imeli pravljični dan, dan prijateljstva, dan družabnih iger in dan, ko smo utrjevali matematično znanje preko računalniških tablic. Sredi tedna smo imeli tudi prvi kulturni dan. Najprej smo prisluhnili kamišibaj predstavam naših učiteljic, nato smo spoznavali pesmi pesnice Anje Štefan in nazadnje skušali še sami narediti svoje kamišibaj predstave po skupinah. Želimo si, da bi se teden otroka raztegnil čez celo šolsko leto.

                                                                                                           Tretješolci

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost