Skoči na glavno vsebino
Select Page

Za otroke velja, da jim zelo veliko pomeni prijateljstvo in druženje s sovrstniki. Mesec dni je minilo od Tedna otroka, ko smo se na naši šoli še posebej trudili, da bi dali večji poudarek povezanosti, druženju, pogovarjanju, skupnemu ustvarjanju in zabavi.

Naključje je hotelo, da smo se ob istem času znašli na istem kraju učenke in učenci oddelkov 5. a in 8. c  z razrednikoma. Šolsko igrišče je bilo prizorišče prav posebnega spopada v igri Med dvema ognjema, ki je sicer potekalo v skladu z nekoliko spremenjenimi pravili. Pohvaliti je treba čisto vse, saj so se odgovorno držali pravil in pokazali obilo borbenosti in vztrajnosti.

Razrednika obeh oddelkov se strinjava, da so bili zmagovalci čisto vsi in že načrtujeva, da bi veljalo tako srečanje ponoviti – morda tokrat kar v učilnici ob kakšni drugi dejavnosti.

Na fotografijah si lahko ogledate nekaj utrinkov posnetih med igro.

razrednika 5. a in 8. c

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost