Skoči na glavno vsebino
Select Page

»So dnevi, so leta in so pomladi,

ko se imamo preprosto radi.

So trenutki, ko je treba na novo začeti in so ljudje, ki jih je treba preprosto objeti!«

(neznan avtor)

V mesecu decembru so dnevi, ko se vsi, vsak na svoj način počutimo nekoliko drugače….z nekaj truda si želimo pričarati predpraznično vzdušje.

Zaželimo si toplega čaja, sladkih pravkar narejenih piškotov, poslušamo praznično glasbo, oblečemo mehka, topla oblačila, prebiramo lepe misli, knjige…

Tudi ob malo manj lepih dnevih si tako olajšamo skrbi in že nam je lepše…

Vse to si radi privoščimo odrasli in v tem uživamo, najbolj pa smo veseli, če so zadovoljni in nasmejani naši otroci.

Tudi na OŠ Danila Lokarja si želimo, da bi se otroci počutili tako in veseli smo, ko je na njihovih obrazih tisti pravi, zadovoljen nasmeh. Ko jim zažarijo očke, ko tudi v učilnicah prižgemo praznične lučke… Skupaj ustvarjamo, pečemo, poslušamo zgodbe in se veliko novega naučimo.

Ob tem bi rada poudarila, kako pomembno je sodelovanje in topli odnosi med sodelavci ter kako nas bogati medsebojna pomoč.

Lahko smo hvaležni za take ljudi, ki nesebično širijo svoje ideje, znanje in pomoč med ostale zaposlene. Tako bi se rada iskreno zahvalila našemu skrbnemu hišniku Alešu Bolku, ki nam kadarkoli pomaga pri izvedbi pripomočkov za otroke, ko pridemo do še tako zahtevnih idej.

Hvala tudi prijazni knjižničarki Nataši Markič, ki nam vliva veselje in voljo do branja in nas seznanja z literaturo tudi na drugačne načine…

V teh pred prazničnih dneh, vam želim, da bi prav vsak izmed vas znal vsaj malo postati, si vzeti toliko časa, da začuti to toplino in ljubezen, ki si jo delimo z našimi-vašimi otroki, ki nam jo vračajo na prav poseben način…

Želimo Vam lahkotno leto 2023!

Učenci 6.E in Tea Vidmar

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost