V sredo, 14. 12. 2022 je naša šola gostila turnir v mini in cici rokometu za učence in učenke od 1. do 5. razreda. Udeležilo se ga je skoraj 170 otrok iz štirih osnovnih šol, Osnovna šola Šturje, Osnovna šola Srečka Kosovela Sežana, Osnovna šola Dobravlje – podružnica Črniče ter Skrilje in naša Osnovna šola Danila Lokarja Ajdovščina. Otroci so na igrišču pokazali lepo igro, borbenost in veselje do rokometne igre. Za prikazano jim vsi trenerji ČESTITAMO!

Iskreno se zahvaljujemo vsem učenkam in učencem 8. in 9. razreda, ki so bili na turnirju pripravljeni pomagati in omogočili tako velikemu številu otrok, da so zaigrali na turnirju. Posebna zahvala pa gre Mlinotestu, ki je s krofom za vsakega otroka poskrbel za sladek zaključek turnirja.