Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 24. 1. 2023, so tretješolci obiskali glasbeno šolo. Tam so si ogledali koncert, ki so ga prav posebej za njihov obisk oblikovali učenci glasbene šole, med katerimi so bili tudi nekateri učenci tretjih razredov naše šole. Nanje so bili sošolci še posebej ponosni.

Ob vstopu v koncertno dvorano so prejeli koncertni list, da so dogajanju na odru lažje sledili. Program je vodila gospa ravnateljica Bernarda Paškvan. Spretno je napovedovala točke in nastopajoče spodbudila k temu, da so po odigrani točki predstavili še svoje instrumente. Tretješolci so se izkazali kot dobri poznavalci glasbenih skupin in posameznih instrumentov. Nastopajoče so nagradili z aplavzi, po obisku pa se dobre volje in nasmejani vrnili v šolo. Tam so poročali, da jim je bilo lepo in utemeljevali, kaj jih je najbolj pritegnilo in zakaj.

Taki koncerti so res za dušo! Najlepša hvala gospe ravnateljici Bernardi Paškvan, vsem učiteljem mentorjem in nastopajočim. Veselimo se nadaljnjega sodelovanja!

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost