Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 31. 3. 2023, nas je obiskalo dvajset učiteljev  in učiteljic iz Belgije. Vsi učenci in učiteljice prilagojenega programa smo jih pričakali v šolski avli, kjer smo naše srečanje pričeli s kulturnim programom. Po nagovoru ravnateljice smo jim zapeli šolsko himno ter jim predstavili folklorni nastop Ob bistrem potočku je mlin.

Sledil je krajši pogovor učiteljev s svetovalno službo in vodstvom šole. Nato pa so se nam učitelj pridružili pri pouku. Opazovali so, kako se učimo besednih vrst pri slovenščini, kako poteka pouk športne vzgoje, kaj vse bomo gojili na vrtu, pa še marsikaj drugega. Ob tem so pokazali veliko pripravljenost na sodelovanje in pogovor. Z njimi smo tako urili svoje znanje angleščine, hkrati pa so nam tudi oni pokazali, kako je slišati njihov, nizozemski jezik.

Bilo je prijetno in želja obeh strani je bila, da se srečamo še kdaj.

Učenci in učitelji OPP NIS

 

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost