Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 18. aprila 2023 smo pred našo šolo gostili vozilo E-transformer 2.0.  Vozilo je bilo prenovljeno v sklopu projekta Life Spodbujamo e-krožno pod sloganom »Še sem uporaben«  ter sedaj vsem obiskovalcem nudi informacije o krožnem gospodarstvu na področju elektronike.

V vozilu so si učenci 8. razreda, oddelkov prilagojenega programa in podaljšanega bivanja 4. in 5. razred ogledali kratek animiran video o krožnem gospodarstvu, muzej aparatov iz naše bližnje in daljne preteklosti, prisluhnili kratkemu predavanju na temo krožnega gospodarstva in se pomerili v retro računalniških igricah.

Zahvaljujemo se družbi ZEOS, ki so aktivni pri izvedbi dogodkov z namenom spreminjanja navad pri ravnanju z odpadki in so nam skupaj z drugimi partnerji omogočili brezplačni obisk E-transformerja.

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost