Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zjutraj so se otroci zbudili spočiti in naspani, ker so mirno spali celo noč. Čez dan smo nadaljevali z načrtovanimi aktivnostmi: pospravljali smo sobe in komisijo za ocenjevanje sob presenetili z izvirnimi idejami, izboljševali smo plavalno tehniko, raziskovali obalo, opazovali klobučnjake, se družili po sobah in tkali nova prijateljstva, se igrali družabne igre, ugibali, iz katere sobe prihaja zanimiva instrumentalna glasba, se udeležili morske tombole na obali in dobili nekaj zmagovalcev. Spoznavali smo rastline v vodenem ogledu parka, kdor je želel, se je pomeril v nogometni tekmi, učili smo se novih plesnih korakov in še in še. Praznovali smo dva rojstna dneva in dan zaključili s kino večerom.
Vsem sporočamo, naj nikar ne bodo v skrbeh za nas, ker je vse v najlepšem redu.

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost