Edino mi, potrošniki, lahko kaj spremenimo. Vrstnike hočemo naučiti, kako se upreti izkoriščevalski modni industriji, a hkrati ostati v koraku z modo ter se zavedati pomena trajnostnega razvoja.

Na naši šoli bo naslednji teden potekala izmenjevalnica oblačil za učence predmetne stopnje.

Preglejte svoje omare in obleke, ki jih ne potrebujejo več oz. ste se jih naveličali izmenjajte z drugimi.

KDAJ IN KJE?

Izmenjevalnica bo potekala od ponedeljka, 29. 5., do srede, 31. 5. Oblačila lahko prinesete in si jih izmenjate zjutraj med 7.30 in 8.00 ter po pouku od 12. 30 do 14.00 v šolski gibalnici.

POZOR! Vzamete lahko le toliko kosov, kot ste jih sami prinesli ali manj. Oblačila naj bodo v sprejemljivem stanju (brez madežev, lukenj, …).

NE SPREJEMAMO:

– čevljev,

– reklamnih majic,

– spodnjega perila,

– nogavic.

Že vnaprej se iskreno zahvaljujemo vsem, ki boste s sodelovanjem podprli našo akcijo,

Pozdravljamo vas učenci tretje triade izbirnega predmeta Filozofija za otroke.