Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši!

Zahvaljujem se vam za vaše sodelovanje, podporo in spodbude, ki ste jih namenili svojim otrokom in nam učiteljem v tem šolskem letu.

Da bomo lažje načrtovali aktivnosti v prihodnjem šolskem letu in naslednjem triletnem razvojnem obdobju naše šole, sem vam prejšnji teden na vaš elektronski naslov poslala povezavo do anketnega vprašalnika. Veliko vas je na anketo že odgovorilo, če pa je med vami še kdo, ki bi rad sporočil svoje mnenje o delu šole, lahko to stori v navedeni anketi do 30. 6. 2023. Rezultate ankete vam bomo predstavili jeseni v samoevalvacijskem poročilu za šolsko leto 2022/23. Iskreno se vam zahvaljujem za pomoč pri samoevalvaciji našega dela.

Dodajam še obvestilo za tiste starše, katerih otroci so bili v petek odsotni in niso prevzeli spričevala. Prevzem spričevala bo mogoč v avli šole ob naslednjih terminih:
– v četrtek, 29. 6. 2023, med 10. 00 in 11. 00,

– v torek, 4. 7. 2023, med 10. 00 in 11. 00 in

– v četrtek, 24. 8. 2023, med 10. 00 in 11. 00.

Drage učenke, dragi učenci!

Verjamem, da imate že dolg seznam aktivnosti, za katere med šolskim letom ni bilo časa in se jim boste posvetili med počitnicami. Pri tem vam bo lahko v pomoč tudi Počitniški koledar zdravja 2023, z zanimivimi idejami. 

Vsem učencem in staršem želim mirne počitnice ter prijeten dopust, kjerkoli ga boste preživeli. Se vidimo spet v petek, 1. septembra 2023!

Irena Kodele Krašna, ravnateljica

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost