Skoči na glavno vsebino
Select Page

Razmišljati o miru je lahko, ko v njem živiš.

Piti jutranjo kavo v miru, poslavljati se v miru, mirno stopati, stremeti čez vršace in občutiti mir. Potopiti se pod morsko gladino in plavati, stremeti v oči, ki pomirjajo, mirno gledati svoje otroke, kako rastejo v čudovite osebnosti.

Hipoma se zaveš, kakšno neizmerno vrednost nosi ta pojem. Mir imaš, držiš ga za roko, a že naslednjo milisekundo ga lahko ni več.

Cenimo vsak dan, ko ga živimo in pomagajmo ostalim, da ga bodo lahko dosegli.

O vsem tem smo se pogovarjali in razmišljali v 9. b, 5. a in v oddelkih podaljšanega bivanja na matični ter podružnični šoli. Ustvarjali smo s kredami in izdelovali ptice miru. Iskali smo misli o miru ter ubesedili svoj pogled na mir.

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost