Skoči na glavno vsebino
Select Page

V tednu otroka smo se učenci 8. in 9. razreda OPP NIS odločili, da presenetimo prvošolce z mini palačinkami.

Včasih je težko, in tudi nam je sprva bilo tako, ko smo učiteljice predlagale, da bomo palačinke tokrat razdelili, namesto da vse pojemo sami. Opaziti je bilo kak začuden pogled, slišati vprašanje, če bo ostalo tudi kaj za nas… Po pogovoru pa smo se lotili dela in naš cilj je bil le…, da jih spečemo dovolj za vse.

Ko pa smo palačinke podelili med prvošolce in ko so njihovi obrazi zažareli, je bil poplačan ves trud… in tudi lačni nismo bili več. V deljenju smo našli več sladkosti in radosti, kot samih palačinkah 😉

Ja, šele, ko dobro deliš in s tem nekoga razveseliš, opaziš, da se sreča, veselje množi.

Učenci 8. in 9. OPP NIS ter učiteljici Sara in Damjana

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost