Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci 8. in 9. razreda OPP NIS so obiskali prvošolce in zanje pripravili uro pravljic.

Vsak osmo-devetošolec je imel izziv, da poskrbi za skupino 6 prvošolcev in jim predstavi zgodbo, ki jo je prebral. Na koncu pa se z njimi igra igrico “telefončki”.

Ob tem so se naši najstniki učili voditejskih veščin, saj so morali male prvošolčke skoordinirati, motivirati, miriti, zabavati – bili so pravi mali učitelji. Izkusili so tudi, da ni prijetno, če ti učenci malo ponagajajo, te ne ubogajo na prvo besedo, klepetajo med tvojo razlago… Kljub vsem izzivom, pa lahko njihove učiteljice, ki smo jih opazovale iz enega kota povemo, da so delo opravili zelo dobro. Največja pohvala pa je gotovo prošnja prvošolcev, da naj jih obiščejo še kdaj.

Učenci 8., 9. r OPP NIS, ter učiteljici Sara Knez in Damjana Urh

(Skupno 4 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost