Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učence 8. in 9. razredov OPP NIS sta obiskali vodnica Andreja Lenassi in njena psička Pikica.

Naše prvo srečanje je bilo spoznavne narave, zato smo tokrat največ časa namenili pogovoru, saj je zelo pomembno, da naše glasove Pikica čim večkrat sliši. Ga. Andreja nam je povedala, da je Pikica mešanka, ki je v njen dom prišla iz zavetišča. Ker je mirne narave, je lahko postala terapevtski pes pri Tačkah pomagačkah. Bili smo presenečeni, kako mirna in predvsem zelo ubogljiva in poslušna je. Najbolj pa nas je presenetila, ko je prepoznala stisko osebe in želela, da jo čuva do konca srečanja.

Pikica nas bo še obiskala in skupaj z njo se bomo učili socialnih veščin, pa tudi učnih vsebin. Smo že v pričakovanju, kaj in kako nam bo popestrila naš učni vsakdan.

Učenci 8. in 9.r OPP NIS ter učiteljici Sara Knez in Damjana Urh

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost