Skoči na glavno vsebino
Select Page

Prvega oktobra praznujemo mednarodni dan starejših in v okviru tega poteka tudi vseslovenska akcija “Pokloni čas, polepšaj dan”.

Namen akcije je krepitev sodelovanja in solidarnosti med ljudmi različnih starosti, spodbujanje medsebojnega razumevanja ter tako preseganja stereotipov, predsodkov in diskriminacije do starejših in tudi mlajših družbenih skupin.

Ob tej priliki smo 2.10.2023, učenci 5.b skupaj z učiteljico odšli v Hišo dobre volje. Tja prihajajo starejši ljudje. Popestrili smo jim dan s kratkim nastopom, skupaj smo se igrali miselne in zabavne igrice. Vsak je narisal svojo risbo. Pod vodstvom fizioterapevtke smo skupaj tudi potelovadili.

Obisk nam je bil zelo všeč. V družbi starejših ljudi smo se počutili prijetno in z veseljem bomo druženje ponovili.

 

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost